Çözüm ve Hizmetler

Bilgi teknolojileri sektöründe sahip olduğumuz deneyimlere dayanarak şunu söyleyebiliriz ki; firmaların yanlış yönlendirilmeleri ve ihtiyaçlarının çok dışında çözümlerin önerilmesi ve satılması belki de hiçbir zaman kullanılmayacak disk alanları, serverlar, cpu lar ve yazılımlar yüzünden firmanızın binlerce dolar para kaybetmesine neden olmaktadır.

Corvues Bilişim ve Danışmanlık olarak biz “Çözüm ve Hizmetler” in kurumlara özel, belirli sürelerdeki büyüme planları doğrultusunda projelendirilen, birden çok alternatifli çözümler arasında en maliyetsiz ve en performanslı, firma yapınıza ve şirket kültürünüze en uygun çözümü sunmaktayız.

 

  • Bilişim Altyapı Çözümleri

 

Başta güvenlik olmak üzere her ölçekteki networkte kendini ispatlamış uçtan uca çözümleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en verimli, güvenli ve hızlı bir şekilde partnerlarımız ve uzman ekibimiz ile global standartlarda sizlere sunmaktayız. Danışmanlık hizmetimizin yanında planlama ve uygulama sonrasında eğitim ve destek hizmetleri ile de yanınızdayız.

Yatırımlarınızın en hızlı şekilde size geri dönmesini hedefleyen iş anlayışımız ile “Kablolama ve Altyapı Çözümleri, Antivirus – Antispam, Tek Kullanımlık Şifre, Kimlik Yönetimi ve Single Sign On, Sanal Ağlar, Big Data, Uçtan Uca Güvenlik, Sunucu ve Veri Depolama, Content Management, Yedekleme ve Felaketten Kurtarma ve Microsoft Server Systems Family” gibi kurumsal anlamda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sağlamaktayız.

Bilgi Teknolojileri Başarı Hikayesinin Temelinde İhtiyacı Anlayabilen Çözüm Sağlayıcıları Yatmaktadır…

 

  • İş Uygulamaları

 

En yeni ve doğru teknolojilerin konumlandırılması yaklaşımımızla müşterilerimizin temel hedefi olan “iş” ve “karlılık odaklı çözümler sunarak, rakiplerine karşı avantaj elde etmelerini sağlıyoruz. Kendini Türkiye ve Dünya genelinde birçok projelerde ispatlamış ekibimiz ile birlikte mobil uygulamalar, kurumsal otomasyon çözümleri, iş zekası gibi farklı çözümler ve hizmetleri kullanımınıza sunuyoruz.

 

  • Bilgi Teknolojileri Yönetimi ve Destek Hizmetleri

 

Öncelikle Microsoft Server Systems ürün ailesi olmak üzere, bilgi teknolojileri yönetiminizi kolaylaştıracak çözümlerimiz bulunmaktadır. Gerçek zamanlı raporlama alabileceğiniz ve sisteminizi gerçek zamanlı kontrol altında tutabileceğiniz bu yönetim uygulamalarının sisteminize entegre edilmesi ve eğitimlerinin verilmesi ile ilgili her konuda hizmetler sunmaktayız.

Aynı zamanda Tam Zamanlı yada Ticket Bazlı Bakım Anlaşmaları ile uzman  ekibimiz 7×24 karşılaşılan sorunlara en kısa zamanda çözüm getirmektedir.

Bu şekilde;

– Yönetim, güvenlik, virüs, yedekleme, süreklilik gibi konuları sorun olmaktan çıkartıp,

– Sisteminizin en yüksek güvenlilik ve performans ile çalıştığı,

– Bilgi teknolojileri ile ilgili hiçbir konunun iş sürekliliğinizi engellemediği bir iş standartına taşınmış olursunuz.

 

  • Sunucu ve Veri Depolama

 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ön çalışma sonrası hazırlanacak olan profesyonel ölçeklendirme planları ile, minimum maliyetlerde ve genişlemeye uygun, Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri’nin konumlandırılması, kurulumunun gerçekleştirilmesi ve sonrasında eğitimlerinin verilmesi hizmetlerini sunmaktayız.

 

  • Yedekleme

 

Verilerinizin korunması bugün bir talebin ötesinde Bilgi Teknolojileri’nin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Corvues Bilişim ve Danışmanlık olarak biz her boyutta altyapıya sahip işletmelerin kendi bünyelerinde yada veri merkezlerinde yedekleme senaryolarının oluşturulması ve hayata geçirilmesi hatta herhangi bir felaket veya veri kaybı  sonrasında verilerin tekrar kullanılabilecek şekilde geri yüklenmesi konusunda sektörde hem uygulama hem de sanal yapılarda kendini ispatlamış çözüm ve çözüm ortakları ile en güvenilir hizmetleri sunmaktayız.

 

  • Sanallaştırma

 

Sanallaştırma teknolojileri, IT yatırımlarında çok ciddi zaman, yönetim ve maliyet kazancı sağlamaktadır. Konusunda uzman ekibimiz ile  ihtiyaçlarınız doğrultusunda hem masaüstü hem de sunucu sanallaştırma teknolojilerinde ciddi müşteri deneyimi kazanmış ürünler ile iş sürekliliği, verimlilik ve güvenlik avantajları sağlamaktayız.